• Česky
 • English
 • Deutsch
 • Polski

1. Rozhodli jste se změnit svůj život?

Chcete lepší životní podmínky pro sebe a svou rodinu? Máte chuť cestovat, poznávat nová dobrodružství, lidi a svět? Chcete dosahovat měsíční mzdy v rozmezí 1100-1500€? Chcete být pomocnou rukou a oporou starému člověku, který je vděčný za Vaši pomoc? Chcete si vytvořit flexibilní pracovní dobu - například čtrnáct dní pracovat a čtrnáct dní trávit s rodinou?

Pokud ano, tak jste u nás v KCF Loyalty Group správně. Tým našich specialistů se o Vás postará od samého začátku až do úspěšného konce. Těšíme se již teď z toho, že jste si pro své nové životní angažmá vybrali právě naši společnost a věříme, že budete s naší prací spokojeni. Vynasnažíme se udělat z tak náročného úkolu jakým je pracovní pobyt v zahraničí udělat dobrodružnou cestu plnou zábavy a radostných chvil, na které budete s odstupem času rádi vzpomínat. Jsme tu pro Vás a s námi to zvládnete. Jsme loajální a naše preciznost se odráží v naší rychlosti, s námi Vás bude provázet pohodlí po celou dobu procesu hledání nového zaměstnaní. Naše služby jsou pro Vás naprosto ZDARMA.

Pečovatelka v Německu

2. Profesní podmínky

 •  Starali jste se někdy o starého člověka? Zvládnete zajistit chod domácnosti a zvládat činnosti jako jsou vaření a úklid? Zvládnete být delší dobu v přítomnosti jiného člověka?
 •  Německý jazyk jako aktivní znalost úroveň A1-B1 certifikát není podmínkou.
 •  Jste připraveni se aktivně učit a vzdělávat? V naší společnosti je to na základě našich výhodných kurzů možné. Připravíme Vás na pracovní angažmá ještě před Vaším odjezdem.
 •  Zdravotnické vzdělání, masérské kurzy výhodou, nikoliv však povinností.

3. Kontaktujte nás

Pošlete nám životopis na email: info@kcfgroup.eu

Dle následného telefonického hovoru si společně ujasníme Vaši představu o hledané práci v zahraničí a upravíme na míru váš profesní životopis do německého jazyka. Pomůžeme Vám dále s dokumentací, překlady a formuláři nezbytné pro vykonávání zaměstnání pečovatele/ky. Poté podnikneme veškeré činnosti, které povedou k získání práce odpovídající Vašim požadavkům. V této fázi můžete využívat našich jedinečných služeb jazykových kurzů, které Vás budou připravovat na samotnou práci v rodině klienta.

Pečovatelka v Německu

4. Hledání klienta

V této fázi náš tým intenzivně pracuje na tom, aby Vám nalezl vhodného zaměstnavatele a rodinu, do které budete umístěni. Jakmile ho nalezneme, pošleme Vám potřebné údaje k osobě, o kterou se budete během svého pobytu starat. Dále si ujasníme termín Vašeho nástupu a periodiku turnusů, v jakých budete ke klientovi cestovat. V ČR bude potřeba zřízení živnostenského oprávnění na poskytování této péče a sjednání výhodného zdravotního pojištění. Se vším Vám naše společnost pomůže, budeme se snažit, aby byl tento proces pro Vás co nejméně finančně náročný.

5. Potřebné náležitosti pro Váš přesun

V této fázi máme veškeré body uvedené výše zajištěny a začíná Vaše cesta ke klientovi. Ve svém novém provizorním domově máte již zajištěné ubytování. Stravu Vám zpravidla platí klient o kterého se staráte. Náklady na cestu dostanete zpětně proplaceny ve Vaší první výplatě. Zprostředkování práce probíhá ZDARMA (vyjma překladů nebo jazykových kurzů, které jsou zpoplatněné.)


Aktuality
 • KCF Loyalty Group s. r. o.
  Táboritů 237/1.
  Bělidla.
  779 00 Olomouc
 • +49 151 1278 1462
 • +420 608 492 492
 • info@kcfgroup.eu
Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

Dne 23.11.2017 v 15:30 hodin …

Pobočky pro výuku jazyka máme od nynějška v několika městech
Pobočky pro výuku jazyka máme…

Vážení klienti, Od května…

Copyright © 2015 l kcfgroup.eu. All rights reserved.