• Česky
 • English
 • Deutsch
 • Polski

Jazykové kurzy

Nabízíme jazykové kurzy v 7 velkých městech po celé republice

Od května tohoto roku jsme navázali spolupráci s největší jazykovou školou v České republice – Polyglot. Pobočky pro výuku jazyka máme od nynějška v několika městech: Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, České Budějovice, Jihlava a Liberec.

Jazykové kurzy vám po vstupních testech připravíme přesně podle vaší individuální potřeby. Na každé pobočce dostanete na sekretariátu potřebnou dokumentaci od naší společnosti, ve které naleznete všechny důležité informace o procesu dosažení vašeho nového zaměstnání.

Po celou dobu navštěvování jazykových kurzů s vámi budeme intenzivně řešit individuální nabídky nového zaměstnání, aby zcela odpovídalo vašim představám. V případě zájmu o jazykový kurz nás neváhejte kontaktovat na info@kcfgroup.eu

Mapa

 

Chcete se raději vzdělávávat z pohodlí domova?

Naše společnost spolupracuje s kvalitními lektory německého a anglického jazyka, kteří se Vám budou věnovat z pohodlí Vašeho domova. Naši lektoři Vás perfektně připraví dle Vašeho profesního zaměření a jazykové úrovně jak na pohovory, které povedou k získání Vašeho nového pracovního místa, tak i na samotnou pracovní náplň, kterou budete během svého nového pracovního angažmá vykonávat.

Veškeré kurzy jsou naprosto individuální a upravené dle Vaší jazykové úrovně. Neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře, veškeré dotazy Vám budou následně zodpovězeny.

Mgr. Monika Ministrová

Narozená v roce 1983 v Přerově. Absolvovala Střední školu pedagogickou v Přerově, kde ji studium německého jazyka zaujalo natolik, že se rozhodla věnovat prohloubení svých jazykovědných znalostí i v jedné z místních Jazykových škol - Interlingua Redsquares.

Své studium němčiny zakončila absolvováním magisterského studia Filologie německého jazyka na Slezské univerzitě v Opavě v roce 2008 s výstupní úrovní jazyka C2. Během své cesty k získání diplomu absolvovala různé výukové tuzemské i zahraniční semináře z nichž ji nejvíce zaujalo tlumočení a překladatelská činnost. Té se věnuje už od nástupu na vysokou školu, stejně jako lektorství němčiny na již zmíněné jazykové škole v Přerově, se kterou spolupracuje dodnes.

V současnosti vyučuje především na Základní škole v Kostelci u Holešova a disponuje tak již téměř 12letou zkušeností s výukou žáků nejen na ZŠ, ale i studentů SŠ a dospělých přicházejících do jazykové školy s různými požadavky a cíli. Např. se jedná o přípravu ke státní maturitě, k různým certifikátům a jazykovým zkouškám, k práci v technických, ekonomických oborech a oborech týkajících se cestovního ruchu.

Ve volném čase se nejvíce věnuje rodině, ráda čte, sportuje, cestuje a studuje jazyky (angličtina, dříve ruština, chorvatština). Svou současnou profesní kvalifikaci doplňuje o Pedagogické studium na Ostravské univerzitě. Moc se na Vás ve svých privátních hodinách výuky německého jazyka těší a ze všech sil se bude snažit, abyste si odnesli z výuky příjemné zážitky a dosáhli tak svého snu práce v zahraničí.

CENA VYUČOVACÍ HODINY: 250kč

Těšíme se na Vás, Vaše přání a Vaše dotazy, s námi to zvládnete KCF LOYALTY GROUP s.r.o.

Kontakt na lektorku

  Monika Ministrová
  lektorkakcf@email.cz
  monika.min83

Při prvním zkontaktování naší lektorky prosím uveďte svoje jméno, příjmení, bydliště a Vaši emailovou adresu. Děkujeme a těšíme se na Vás.


Aktuality
 • KCF Loyalty Group s. r. o.
  Táboritů 237/1.
  Bělidla.
  779 00 Olomouc
 • +49 151 1278 1462
 • +420 608 492 492
 • info@kcfgroup.eu
Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

Dne 23.11.2017 v 15:30 hodin …

Pobočky pro výuku jazyka máme od nynějška v několika městech
Pobočky pro výuku jazyka máme…

Vážení klienti, Od května…

Copyright © 2015 l kcfgroup.eu. All rights reserved.