• Česky
  • English
  • Deutsch
  • Polski

Výuka německého jazyka s kvalitními lektory 250kč/hod

Naše společnost spolupracuje s kvalitními lektory německého jazyka, kteří se Vám budou věnovat z pohodlí Vašeho domova. Naši lektoři Vás perfektně připraví dle Vašeho profesního zaměření a jazykové úrovně jak na pohovory, které povedou k získání Vašeho nového pracovního místa, tak i na samotnou pracovní náplň, kterou budete během Vašeho nového pracovního angažmá vykonávat.

Veškeré kurzy jsou naprosto individuální a upravené dle Vaší jazykové úrovně. Neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho kontaktního formuláře, veškeré dotazy Vám budou následně zodpovězeny.

 

 

BC. JANA CHALUPOVÁ,

narozená v roce 1990 v Prostějově. Absolvovala gymnázium Čajkovského v Olomouci a v průběhu jeho zakončení získala německý diplom na mezinárodní úrovni C1. Již během tohoto studia měla možnost studentských výměn. Ve třetím ročníku získala stipendium k měsíčnímu pobytu v Německu. V Marburgu měla možnost navštěvovat místní gymnázium Philippinum.

Její kroky dále směřovaly k většímu studiu německého jazyka, takže hned po ukončení gymnázia nastoupila na Univerzitu Palackého v Olomouci a ve třetím ročníku bakalářského studia využila možnost studovat v německém Würzburgu, kde se na tamní filozofické fakultě věnovala politice a sociologii. Nyní studuje v posledním ročníku magisterského studia na Univerzitě Palackého se zaměřením na německý jazyk spolu se základem společenských věd.

Individuálnímu doučování se věnuje již pět let, tedy od nástupu na vysokou školu.

Ve volném čase se hodně zabývá energetickou psychologií a kraniosakrální terapií. Věnuje se rozvoji vnitřní motivace a studiím osobního růstu, který se stává přínosem nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Moc se na Vás ve svých privátních hodinách výuky německého jazyka těší a ze všech sil se bude snažit, abyste si odnesli z výuky příjemné zážitky a dosáhli tak svého snu práce v zahraničí.

 

CENA VYUČOVACÍ HODINY: 250kč

Těšíme se na Vás, Vaše přání a Vaše dotazy, s námi to zvládnete KCF LOYALTY GROUP s.r.o.

 

LOYALTY PRECISION CONVENIENCE

11.03.2015

Aktuality
  • KCF Loyalty Group s. r. o.
    Rybná 716/24
    Staré Město
    110 00 Praha 1
Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

MUDr. Ondřej Fišar, jednatel…

Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

MUDr. Ondřej Fišar, jednatel…

Copyright © 2015 l kcfgroup.eu. All rights reserved.

!

Společnost KCF Group s.r.o. je v současné době v likvidaci.