• Česky
  • English
  • Deutsch
  • Polski

Spolupráce

Jsme na trhu mladou společností specializující se na zprostředkování práce pro zdravotnický personál v západních zemích. Od ostatních personálních agentur se lišíme již primárně samotným portfoliem našich nabízených služeb. Jedním takovým specifikem našeho portfolia je možnost spolupráce s naší společností, které je prvním svého druhu v tomto odvětví.

Pokud Vás naše společnost zaujala a máte zájem s námi spolupracovat, tak pro Vás máme jedinečnou nabídku. Doporučte nám svého známého, kamaráda nebo kolegu, který má zájem o práci v zahraničí a zatím nenašel jen odvahu učinit první krok pro získání zaměstnání. V okamžiku, kdy na něj od Vás obdržíme kontaktní údaje, Vy od nás obdržíte platnou smlouvu o spolupráci. My budeme Vašeho kolegu kontaktovat a začneme s hledáním jeho nového zaměstnání v zahraničí. Pokud tento proces dospěje k uzavření pracovní smlouvy, získáte od nás velice zajímavou finanční odměnu.

Každý z Vás má takto jedinečnou možnost stát se naším "headhunterem" a každý z Vás si díky své vlastní iniciativě může s naší společnosti přijít na zajímavý finanční obnos. Pro bližší informace o této službě nás neváhejte kontaktovat pomocí připojeného formuláře.

 

Těšíme se na Vás, Vaše přání a Vaše dotazy, s námi to zvládnete KCF LOYALTY GROUP s.r.o.

 

LOYALTY PRECISION CONVENIENCE

Naše služby

Aktuality
  • KCF Loyalty Group s. r. o.
    Rybná 716/24
    Staré Město
    110 00 Praha 1
Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

MUDr. Ondřej Fišar, jednatel…

Pozvánka na valnou hromadu
Pozvánka na valnou hromadu

MUDr. Ondřej Fišar, jednatel…

Copyright © 2015 l kcfgroup.eu. All rights reserved.

!

Společnost KCF Group s.r.o. je v současné době v likvidaci.